neděle 27. listopadu 2011

Jak se u nás žije

Já myslím, že dobře :-))

Už jsem hooodně dlouho nic nenapsala, tak teď to napravím aspoň pár fotkama z téměř uplynulého roku.

Z dětí jsou teď parťáci, aspoň občas (dost často taky brečí a ječí). Ale na těchto fotkách mi příjdou jako vzor sourozenecké lásky :-))
Letošní dovolená, aneb na pár dní v Praze. Je znát, že Beatka se někam posunula, potože v extrémních srpnových vedrech (jo, podařilo se nám vybrat ten nejteplejší srpnový prodloužený víkend) s náma zvládla prochodit Prahu a to dokonce bey odpoledního spánku. Mě teda nohy bolely pořádně.


Zbytek léta si děti užívali na zemi, ve vodě i ve vzduchu (tedy na stromě). Opět mi příjde Beatka oproti loňsku šikovnější, ne že by nepadala, ale je to prostě takové jiné.

A taky u nás přetrvává láska ke zvířatům. Vyfoceného kozlíka jsme doma zachraňovali - úspěšně, takže jsme ho rychle mohli poslat zpět domů. Koza se fakt doma chovat nedá, i když Beatce to bylo líto.Jízdu na ponících si oba přes léto užívali, jak jen to šlo. Škoda, že hipoterapie je pro nás momentálně nedostupná.
A ještě ovečky. To je taková radost, když je může Beatka krmit. Taky pravidelně svojí posunkovštinou naznačuje, že bychom zase někde mohli jet krmit zvířata, ale to si holka bude zase muset počkat na jaro. (Kočky, psi, papoušci a krávy tu vyfocení nejsou, ale i ty má B. ráda.)

A nesmím zapomenout na narozeniny.


17. července - 4 roky22. října - 6 let
A co dál ?


Beatka letos (s absencemi kvůli nemocem, které se nám ani tento podzim nevyhly) chodí ve školce do jiné třídy a myslím, že jí to prospívá.


Podařilo se nám najít "paní na občasné hlídání" - to když Beatka nemůže do školky a já musím do práce a děda nemůže hlídat. A "teta Miluška" je naprosto skvělá a úžasná.


A Jáchymkovi vypadl první zub.


A příští zápis snad bude dřív než za skoro 10 měsíců.

3 komentáře:

 1. Tak super, že žijete, a ještě navíc takhle pěkně!!! Mám z vás radost a určitě se zase ozvi dřív!!!! Děti jsou úžasné!
  Lucka

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj, taky už jsem se bála, co s vámi je :-), je fajn, že jste v pohodě. Krásné a pozitivní fotky, ááách léto, teplo, nádhera!

  OdpovědětVymazat
 3. Parádní fotky. děti jsou krásné a šikovné..co toho zvládly...super.

  OdpovědětVymazat